Ağrı Silvermat Etiket

Ağrı Silvermat Etiket | Ağrı Silvermat Etiket Fiyatları | Ağrı Silvermat Etiket Özellikleri | Ağrı Silvermat Etiket Yazıcı | Ağrı Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Ağrı Silver Mat Etiket | Ağrı Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Ağrı silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir ağrı etiket türüdür. Genellikle kitap ve ağrı barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Ağrı silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun ağrı etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan ağrı silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Ağrı silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Ağrı silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Ağrı silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Ağrı silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Ağrı silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Ağrı etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Ağrı silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ağrı silvermat etiket, ağrı termal etiket, ağrı silver mat etiketler, ağrı mat etiketler, ağrı silver mat etiket fiyatları, ağrı etiket fiyatları, ağrı şeffaf etiket fiyatları, ağrı silver mat barkod etiketi, ağrı barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner