Ağrı Chromolux Etiket

Ağrı Chromolux Etiket | Ağrı Chromolux Etiket Nedir | Ağrı Chromolux Etiket Fiyatları | Ağrı Chromolux Etiket Baskı | Ağrı Kromolüks Etiket | Ağrı Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Ağrı Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Ağrı chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Ağrı chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan ağrı chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan ağrı kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı ağrı chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Ağrı chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Ağrı chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve ağrı kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Ağrı choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Ağrı choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel ağrı etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ağrı etiket, ağrı etiket fiyatları, ağrı barkod etiket fiyatları, ağrı baskılı etiket fiyatları, ağrı barkod, ağrı rulo etiket fiyatları, ağrı barkod fiyatları, ağrı rulo etiket, ağrı yapışkanlı etiket, ağrı barkod sistemi, ağrı barkod okuyucu, ağrı barkod okuyucu fiyatları, ağrı koli etiketi, ağrı tekstil etiketi, ağrı saten etiket, ağrı metal etiket, ağrı mat pp etiket, ağrı mat pe etiket, ağrı etiket baskı, ağrı mat polietilen etiket, ağrı lazer etiket, ağrı boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner