CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ağrı Baskılı Pide Kutusu

Ağrı  Baskılı Pide Kutusu | Ağrı  Pide Kutusu Fiyatları |Ağrı Pide Kutusu  |Ağrı Pide Kutusu Ölçüleri | Ağrı Pide Kutusu İmalatı | Ağrı Hazır Pide Kutusu | Ağrı Pide Ve Lahmacun Kutusu | Ağrı Pide Kutuları | Ağrı Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, ağrı baklava kutusu, pizza kutusu,ağrı lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ağrı baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Ağrı baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Ağrı baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Ağrı baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Ağrı pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı ağrı pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Ağrı baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Ağrı pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Ağrı baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için ağrı pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel ağrı pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ağrı baskılı pide kutusu, ağrı pide kutusu fiyatları, ağrı pide kutusu imalatı, ağrı pide kutusu Ankara, ağrı baskılı pide kutusu fiyatları, ağrı baskılı ambalajlar, ağrı pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner