CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ağrı Baskılı Peçete

Ağrı Baskılı Peçete | Ağrı Baskılı Peçete Fiyat | Ağrı Baskılı Peçete İmalatçıları | Ağrı Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Ağrı Amblemli Peçeteler | Ağrı Baskılı Peçete Fiyatları | Ağrı Peçete Baskı | Ağrı Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken ağrı peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Ağrı Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için ağrı baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Ağrı baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Ağrı flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel ağrı askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken ağrı peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Ağrı baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Ağrı baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Ağrı amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Ağrı baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ağrı baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ağrı baskılı peçete, ağrı baskılı peçete fiyat, ağrı baskılı peçete imalatçıları, ağrı baskılı peçete yapan firmalar, ağrı baskılı peçete fiyatları, ağrı baskılı peçeteler, ağrı flesko baskı, ağrı garson katlama peçete, ağrı baskılı peçete siparişi, ağrı logolu peçete, ağrı amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner