Ağrı Güvenlik Etiketi

Ağrı Güvenlik Etiketi | Ağrı Garanti Etiketi | Ağrı Güvenlik Etiketleri | Ağrı Etiket | Ağrı Alarm Etiketi | Ağrı Güvenlik Etiketi Fiyat | Ağrı Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Ağrı garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan ağrı güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya ağrı kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan ağrı güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi ağrı olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket ağrı kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Ağrı güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel ağrı güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ağrı garanti etiketi, ağrı güvenlik etiketi, ağrı etiket, ağrı kırılgan etiket fiyatları, ağrı termal etiket, eko etiket ağrı , ağrı güvenlik etiket fiyatları, ağrı emniyet etiketi, ağrı garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi ağrı.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner