CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ağrı Baskılı Pasta Kutusu

Ağrı Baskılı Pasta Kutuları | Ağrı Pasta Kutusu | Ağrı Pasta Kutusu Fiyatları | Ağrı Baskısız Pasta Kutusu | Ağrı Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Ağrı Pasta Kutusu Baskılı | Ağrı Pasta Kutusu Siparişi | Ağrı Baskılı Kutu | Ağrı Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Ağrı pasta kutusu, ağrı baklava kutusu, ağrı pizza kutusu, ağrı lahmacun kutusu, ağrı pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ağrı baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Ağrı baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Ağrı baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı ağrı pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Ağrı baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Ağrı Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Ağrı baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için ağrı pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel ağrı pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ağrı baskılı pasta kutusu, ağrı baskılı pasta kutusu fiyatları, ağrı pasta kutuları, ağrı pasta kutusu fiyatları, ağrı pasta kutusu imalatı, ağrı baskılı pasta kutusu ve fiyatı, ağrı ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner