Ağrı Mat Polipropilen Etiket

Ağrı Mat Polipropilen Etiket | Ağrı Pp Etiket | Ağrı Mat Etiket | Ağrı Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Ağrı Polipropilen Ürünler | Ağrı Sembol Barkod Etiket | Ağrı Mat Pp Etiket | Ağrı Barkod Sistemleri | Ağrı Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Ağrı mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Ağrı polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Ağrı pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Ağrı mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Ağrı at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Ağrı mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Ağrı mat pp etiket ağrı opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ağrı mat etiket, ağrı opak pp, ağrı mat ppağrı boş etiket, ağrı termal etiket fiyatları, ağrı şeffaf pp, ağrı mat polipropilen, ağrı etiket, etiket ağrı, ribon ağrı, karekod okuyucu ağrı, polipropilen, ağrı polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner