Ağrı Eko Termal Etiket

Ağrı Eko Termal Etiket | Ağrı Eko Termal Etiket Fiyatları | Ağrı Eko Termal Kağıt | Ağrı Termal Etiketler | Ağrı Eco Termal Etiket Nedir | Ağrı Top Termal Etiket | Ağrı Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Ağrı eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Ağrı eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için ağrı etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu ağrı etiket en ağrı ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Ağrı eko termal etiket fiyatları ve ağrı eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan ağrı eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Ağrı eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Ağrı termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Ağrı ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Ağrı etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ağrı termal etiket, ağrı etiket, ağrı boş etiketağrı eco etiket, ağrı etiket fiyatları, ağrı eko termal etiket, ağrı etiket, ağrı eco termal etiket fiyatları, ağrı sıra numarası etiketi, ağrı ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner