CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ağrı Baskılı Ambalaj Kağıdı

Ağrı Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Ağrı Baskılı Ambalaj Kağıtları | Ağrı Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Ağrı Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Ağrı Baskılı Kağıt | Ağrı Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Ağrı Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Ağrı baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Ağrı ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Ağrı ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk ağrı flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan ağrı ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Ağrı baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Ağrı ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Ağrı baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma ağrı baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm ağrı ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Ağrı baskılı ambalaj kağıdı, ağrı baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, ağrı baskılı ambalaj kağıdı, ağrı ambalaj kağıdı, firma ağrı baskılı ambalaj kağıdı, ağrı askılı paket ambalaj kağıdı, ağrı askılı kese kağıdı, ağrı ülfit kağıt, ağrı ambalaj kağıdı satın al, kraft ağrı ambalaj kağıdı fiyatlarıağrı ambalaj kağıdı baskı, ağrı ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner