CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ağrı Baskılı Pizza Kutusu

Ağrı Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Ağrı Pizza Kutuları | Ağrı Pizza Kutusu Fiyatları | Ağrı Pizza Kutusu Ankara | Ağrı Pizza Kutusu İmalat | Ağrı Pizza Kutusu Ölçüleri | Ağrı Pizza Kutusu Fiyatları | Ağrı Baskısız Pizza Kutusu | Ağrı Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, Ağrı baklava kutusu, Ağrı lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ağrı baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Ağrı baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Ağrı baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Ağrı baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Ağrı baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Ağrı pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Ağrı pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Ağrı askılı pizza kutusu fiyatları ile Ağrı pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Ağrı baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla Ağrı baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ağrı baskılı pizza kutusu, Ağrı pizza kutuları, Ağrı basklı kutular, Ağrı baskılı pizza kutusu fiyatları, Ağrı pizza kutusu fiyatları, Ağrı pizza kutusu imalatı, Ağrı pizza kutusu Ankara, Ağrı baskılı pizza kutusu satışı, Ağrı baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner