Ağrı Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Ağrı | Ağrı Mini Diş Seti | Ağrı Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Ağrı | Traş Seti | Ağrı Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Ağrı

kutulu buklet tras seti

Ağrı otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri ağrı ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  ağrı otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Ağrı otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Ağrı otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti ağrı isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları ağrı ve ağrı kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ağrı traş seti, traş seti fiyatları ağrı, ağrı buklet traş seti, otel traş setleri ağrı, kutulu traş setleri, ağrı otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri ağrı , kutulu buklet traş seti ağrı.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner